Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Aktywne filtry

Spray do wszystkich powierzchni 500ml

Cena 34,95 zł
Dostępność: 2 Na Magazynie

Spray do czyszczenia BeSymbio Home powstał po to, by pomóc w utrzymaniu czystości nawet najbardziej wymagających powierzchni. Płyn zawiera wyłącznie roślinne związki powierzchniowo czynne w pełni biodegradowalne. Naturalne składniki i odczyn pH są bezpieczne dla skóry. Spray zawiera neutralizator zapachów. Stosowanie sprayu BeSymbio sprawia, że na mytych powierzchniach nie rozwiną się szkodliwe dla zdrowia wirusy, grzyby czy bakterie. Stosując spray do czyszczenia BeSymbio masz pewność, że utrzymujesz czystość swojego domu bez szkody dla środowiska. 

Higienizujący spray do...
-50%
  • -50%

Higienizujący spray do mycia zabawek 500ml

Cena regularna 34,95 zł Cena 17,48 zł
Dostępność: 6 Na Magazynie

Higienizujący spray do mycia zabawek BeSymbio Baby pomoże usunąć wiele rodzajów zabrudzeń oraz utrzymać czystość zabawek, mebli dziecięcych i innych powierzchni, z którymi maluch ma styczność. Dzięki odczynowi pH przyjaznemu wrażliwej skórze, dziecko może dotykać czyszczonej powierzchni bezpośrednio po jego użyciu. Stosowanie sprayu BeSymbio sprawia, że na zabawkach i mebelkach Twojego dziecka nie rozwiną się szkodliwe dla niego wirusy, grzyby czy bakterie. 

Płyn uniwersalny 750 ml Soczysta Malina

Cena 16,18 zł
Dostępność: 4 Na Magazynie

Ten płyn, warto mieć zawsze pod ręką. Jest skuteczny w usuwaniu najróżniejszych zabrudzeń. Wymyjesz nim kafelki, blaty w kuchni, podłogi wszelkiego rodzaju, urządzenia, stoły, armaturę, wanny, prysznice, samochody, sprzęt sportowy, zabawki… i wiele innych przedmiotów, ale także owoce.