Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Aktywne filtry

Płyn do mycia owoców i warzyw 375ml

Cena 34,95 zł
Dostępność: Brak w mazgazynie

Skoncentrowany płyn do mycia owoców i warzyw BeSymbio Home powstał w trosce o Twoje zdrowie. Nasz produkt został stworzony na bazie surowców pochodzenia naturalnego, stanowiących 98% jego składu. Sama woda do mycia nie wystarczy, stosując nasz produkt masz pewność, że skutecznie zostaną usunięte konserwanty, brud, wosk, zanieczyszczenia po nawozach i innych środkach chemicznych. 

Spray do wszystkich powierzchni 500ml

Cena 34,95 zł
Dostępność: 2 Na Magazynie

Spray do czyszczenia BeSymbio Home powstał po to, by pomóc w utrzymaniu czystości nawet najbardziej wymagających powierzchni. Płyn zawiera wyłącznie roślinne związki powierzchniowo czynne w pełni biodegradowalne. Naturalne składniki i odczyn pH są bezpieczne dla skóry. Spray zawiera neutralizator zapachów. Stosowanie sprayu BeSymbio sprawia, że na mytych powierzchniach nie rozwiną się szkodliwe dla zdrowia wirusy, grzyby czy bakterie. Stosując spray do czyszczenia BeSymbio masz pewność, że utrzymujesz czystość swojego domu bez szkody dla środowiska. 

Mus czyszczący Piernikowy 300g

Cena 16,18 zł
Dostępność: 1 Na Magazynie

Ten niezwykły Mus Czyszczący bezkonkurencyjnie wyczyści umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie, czyli wszystkie powierzchnie gładkie. Bez zarysowań usunie osady, tłuste zanieczyszczenia i przebarwienia, pozostawiając połysk i kapitalny zapach. 

Płyn uniwersalny 750 ml Soczysta Malina

Cena 16,18 zł
Dostępność: 6 Na Magazynie

Ten płyn, warto mieć zawsze pod ręką. Jest skuteczny w usuwaniu najróżniejszych zabrudzeń. Wymyjesz nim kafelki, blaty w kuchni, podłogi wszelkiego rodzaju, urządzenia, stoły, armaturę, wanny, prysznice, samochody, sprzęt sportowy, zabawki… i wiele innych przedmiotów, ale także owoce. 

Płyn do mycia naczyń 750 ml Cytrusowy

Cena 14,55 zł
Dostępność: 6 Na Magazynie

Ekologiczny płyn do mycia naczyń, to prawdziwy koncentrat. Dzięki niemu łatwo, szybko i – przede wszystkim – bezpiecznie umyjesz naczynia, ponieważ jego bogata formuła zapewnia ochronę skóry rąk, dzięki czemu nie ma potrzeby zakładania rękawiczek. 

Żel do zmywarek 750 ml cytrynowy

Cena 36,50 zł
Dostępność: 3 Na Magazynie

Ekologiczny żel do zmywarek Swonco, dzięki któremu naczynia będą lśnić czystością i nie będziesz mieć na nich żadnych pozostałości agresywnych, sztucznych i niezdrowych środków chemicznych. Jest skuteczny i bardzo wydajny. Nie rysuje naczyń i dodatkowo doskonale je nabłyszcza.